Platformy i aplikacje

Kahoot!
Kahoot to darmowa platforma nauczania opartego na grach. Jednym z najbardziej ekscytujących i satysfakcjonujących sposobów nauczania jest pozwolenie uczniom na prowadzenie i tworzenie własnych gier. Dzieci uwielbiają to!

LearningApps
LearningApps.org jest aplikacją wspierającą proces uczenia się i nauczania za pomocą małych interaktywnych modułów. Celem jest zebranie aplikacji wielokrotnego użytku i udostępnienie ich publicznie.


Scratch
Scratch uczy młodych ludzi kreatywnego myślenia, współpracowania, oraz wyciągania wniosków - czyli ważnych umiejętności potrzebnych do życia w teraźniejszości.Actionbound
Actionbound to aplikacja do tworzenia multimedialnych rajdów, które zmieniają naszą rzeczywistość wzmacniając interakcje ludzi podczas korzystania ze smartfonów i tabletów.


mInstuktor
Portal mInstructor oferuje specjalny system zarządzania treścią, który pozwala nauczycielom publikować własne niestandardowe zasoby w Repozytorium publicznym i udostępniać je innym użytkownikom serwisu.

mCourcer
Platforma mCourser łączy społeczność nauczycieli i uczniów, dając im możliwość wspólnej, efektywnej pracy z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań technologicznych.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz